Aktualności

Student UKW na podium w karate

04 maja 2016

Drugie miejsce w karate WKF wywalczył Mariusz Migdalski podczas corocznych Akademickich Mistrzostw Polski. Uplasowanie się na tej pozycji zapewniła mu wygrana w kategorii kumite indywidualne mężczyzn - 84 kg.

czytaj całość…

Dzień Sportu 21 kwietnia

14 kwietnia 2016

Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na Dzień Sportu, który odbędzie się 21 kwietnia 2016 r. w siedzibie CEKFiS przy ul. Sportowej 2.

Mistrzostwa UKW w Tenisie Stołowym

Eliminacje do Mistrzostw UKW w Tenisie Stołowym odbędą się 19, 20 kwietnia br. o godz. 18.00 (tj. wtorek, środa) przy ulicy Sportowej 2 w CEKFiS-ie, u Pana mgr Krzysztofa Bobera w sali wspinaczkowej nr 104.

Trzy srebrne medale AMP w Ergometrze Wioślarskim dla UKW

13 kwietnia 2016

Trzy srebrne medale zdobyła reprezentacja wioślarek i wioślarzy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Ergometrze Wioślarskim rozegranych w dniach 9-10 kwietnia 2016 r. w Hali Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie