Aktualności

UKW wygrywa Akademicki Puchar Polski w Karate

18 grudnia 2018
czytaj całość

16 grudnia w Zalasewie odbył się VIII Akademicki Puchar Polski w Karate. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego wysłał na te zawody sześcioosobową reprezentację. Zawody zakończyły się dla naszych reprezentantów olbrzymim sukcesem, gdyż UKW zajął 1. miejsce w klasyfikacji punktowej jak i w klasyfikacji medalowej spośród 21 uczelni wyższych startujących na tych zawodach.

czytaj całość…

Studentki UKW z medalami Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu

15 listopada 2018
czytaj całość

W ubiegły weekend, 3-4 listopada 2018 roku w Luboniu k. Poznania odbyła się 14. edycja Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Na stracie stanęło ponad 1300 zawodników i zawodniczek z całej Polski, w tym również reprezentantki naszego Uniwersytetu. Magda Paradowska i Emilia Bugajska udanie zadebiutowały w zawodach tej rangi, obie zdobyły brązowe medale w swoich kategoriach wagowych.

czytaj całość…

Brązowy medal dla Studentki UKW w Mistrzostwach Europy MMA

14 maja 2018
czytaj całość

12.05.2018 roku odbyły się w Puszczykowie k/Poznania I Amatorskie Mistrzostwa Europy w MMA. W zawodach wzięło udział kilkuset zawodników i zawodniczek tej dyscypliny z całej Europy. W tym gronie bardzo dobrze zaprezentowała się studentka IV roku Psychologii, naszego Uniwersytetu, Marta Wojdat - zdobywając w kategorii do 57 kg brązowy medal.

Serdecznie gratulujemy!

czytaj całość…

Juwenaliowy Festiwal Sportowy!

11 maja 2018

W ramach Juwenaliów Bydgoskich 2018 Studium Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych studentów na FESTIWAL SPORTU, który odbędzie się w dn. 18.05.2018 r. od godziny 10.00 na boiskach przy ulicy Sportowej 2 na obiektach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

czytaj całość…

Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu
ul. Sportowa 2, 85-091 Bydgoszcz