Aktualności

Złoto w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo

07 września 2015
czytaj całość

Sukcesem zakończył się udział naszych studentów w Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo w kategorii do lat 20. Reprezentanci AZS UKW Bydgoszcz Kasandra Hanelt i  Adrian Świczerewski zdobyli w Sochaczewie złote medale pokonując zawodników reprezentujących 32 kluby z Polski oraz judoków z Włoch i Ukrainy.

czytaj całość…

Srebro w wioślarstwie na Uniwersjadzie

10 lipca 2015

W rozgrywanej w Korei Południowej w Gwangju, XXVIII Letniej Uniwersjadzie 2015, studentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Monika Kowalska, zdobyła srebrny medal w wioślarstwie, w dwójce podwójnej kobiet kategorii lekkiej.

czytaj całość…

Piłkarze UKW w półfinale AMP

24 czerwca 2015

Reprezentacja UKW w Piłce Nożnej wywalczyła V miejsce w półfinale, który miał miejsce w Poznaniu w dniach 24-27 maja. Gospodarzem mistrzostw był Klub Uczelniany AZS Politechniki Poznańskiej.

czytaj całość…

Podium szczypiornistów na AMP

24 czerwca 2015

Piłkarze ręczni UKW Bydgoszcz zdobyli brązowy medal w klasyfikacji Uniwersytetów oraz VI miejsce w klasyfikacji generalnej podczas odbywającego się w Warszawie Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej 2015. W finale wzięło udział 16 zespołów.

czytaj całość…

Brąz Mistrzostw Europy dla studentki UKW

01 czerwca 2015
czytaj całość

W rozegranych w dniach 29-31.05.2015 r. na poznańskiej Malcie, Wioślarskich Mistrzostwach Europy, studentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - Monika Ciaciuch - zdobyła brązowy medal w czwórce podwójnej kobiet.

czytaj całość…

Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu
ul. Sportowa 2, 85-091 Bydgoszcz