Aktualności

Sukces zapaśniczek na AMP

09 października 2015
czytaj całość

26 września w Warszawie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Zapasach. Paulina Kontna (III rok W-F) i Kamila Pyżewska (II rok W-F), studentki UKW wywalczyły dwa srebrne medale.

czytaj całość…

Sukces UKW w AME w Wioślarstwie w Hanowerze

15 września 2015
czytaj całość

W sobotę, 12 września 2015 r. zakończyły się rozgrywane w Hanowerze IX Akademickie Mistrzostwa Europy w Wioślarstwie. W mistrzostwach, w których wzięło udział blisko 600 zawodników z 18 krajów (w tym z 81 europejskich szkół wyższych) bardzo dobrze spisała się reprezentacja Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

czytaj całość…

Złoto w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo

07 września 2015
czytaj całość

Sukcesem zakończył się udział naszych studentów w Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo w kategorii do lat 20. Reprezentanci AZS UKW Bydgoszcz Kasandra Hanelt i  Adrian Świczerewski zdobyli w Sochaczewie złote medale pokonując zawodników reprezentujących 32 kluby z Polski oraz judoków z Włoch i Ukrainy.

czytaj całość…

Srebro w wioślarstwie na Uniwersjadzie

10 lipca 2015

W rozgrywanej w Korei Południowej w Gwangju, XXVIII Letniej Uniwersjadzie 2015, studentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Monika Kowalska, zdobyła srebrny medal w wioślarstwie, w dwójce podwójnej kobiet kategorii lekkiej.

czytaj całość…

Piłkarze UKW w półfinale AMP

24 czerwca 2015

Reprezentacja UKW w Piłce Nożnej wywalczyła V miejsce w półfinale, który miał miejsce w Poznaniu w dniach 24-27 maja. Gospodarzem mistrzostw był Klub Uczelniany AZS Politechniki Poznańskiej.

czytaj całość…

Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu
ul. Sportowa 2, 85-091 Bydgoszcz