Aktualności

Judo: Mistrzostwa UKW

01 czerwca 2015
czytaj całość

29 maja 2015 roku w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej UKW, odbył się finał walk o Mistrzostwo naszego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczyw Judo.

czytaj całość…

Strzelectwo: Trzy medale Anety Stankiewicz na AMP

25 maja 2015

W dniach 14-17 maja W Myślenicach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym. Nasz UKW reprezentowała Aneta Stankiewicz która wywalczyła srebrny medal w ksp 60l, srebrny medal w KPN 40, brązowy medal w konkurencji 3x20.

W klasyfikacji uczelni Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zajął VII miejsce na 27 startujących uczelni z całej Polski. Serdecznie gratulujemy!

Półfinał AMP w koszykówce kobiet

21 maja 2015

W dniach 8-10 maja br w Poznaniu rozegrał się półfinał AMP w KOszykówce Kobiet. Organizatorem mistrzostw był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego.W klasyfikacji końcowej nasz zespół uplasował się na VI miejsce.