Aktualności

Karnawałowy Bal Judo

26 stycznia 2016

W piątek, 21 stycznia w wypełnionym do ostatniego miejsca studenckim klubie "Beanus" odbył się doroczny bal karnawałowy studentów naszej Uczelni, trenujących judo. Bal zorganizowała Sekcja Kultury Fizycznej  studenckiego koła naukowego "WyKoNa". 

czytaj całość…

UKW za podium na AMPiK

23 grudnia 2015

Reprezentacja UKW zajęła czwarte miejsce na Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w futsalu. Na najwyższym stopniu podium stanęli gospodarze – studenci UMK.

czytaj całość…

Wyniki rozgrywek w futsalu

23 grudnia 2015

W listopadzie i w grudniu odbyła się faza zasadnicza oraz półfinały w futsalu. Poniżej prezentujemy dotychczasowe wyniki rozgrywek. Zapraszamy na mecz finałowy, który odbędzie się 18 stycznia 2016 roku.

czytaj całość…

Otwarcie II etapu rozbudowy Centrum Sportu

02 listopada 2015

Dobiegła końca rozbudowa Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu. Z nowych obiektów – boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej, wielofunkcyjnego boiska, kortów tenisowych studenci mogą korzystać już od początku października. W ramach II etapu powstał też nowy budynek usługowo-dydaktyczny, gdzie znajduje się m.in. sprzęt do rehabilitacji. Oficjalne otwarcie nowej części CEKFiS-u odbędzie się w najbliższą środę, 4 listopada o godz. 12.

czytaj całość…

Mistrzostwa UKW w futsalu mężczyzn

30 października 2015

Zgłoszenia drużyn poszczególnych kierunków studiów przyjmuje dr Andrzej Ziółkowski

e-mail: ziolkowski @ukw.edu.pl lub na dyżurze dla studentów w poniedziałek godz. 18 - 19.30 (p. 220, bud. AB) lub na zajęciach sekcji piłki nożnej (hala CEKFiS, ul. Sportowa 2) w terminie do 10. 11. 2015 r.

czytaj całość…

Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu
ul. Sportowa 2, 85-091 Bydgoszcz