Aktualności

UKW za podium na AMPiK

23 grudnia 2015

Reprezentacja UKW zajęła czwarte miejsce na Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w futsalu. Na najwyższym stopniu podium stanęli gospodarze – studenci UMK.

czytaj całość…

Wyniki rozgrywek w futsalu

23 grudnia 2015

W listopadzie i w grudniu odbyła się faza zasadnicza oraz półfinały w futsalu. Poniżej prezentujemy dotychczasowe wyniki rozgrywek. Zapraszamy na mecz finałowy, który odbędzie się 18 stycznia 2016 roku.

czytaj całość…

Otwarcie II etapu rozbudowy Centrum Sportu

02 listopada 2015

Dobiegła końca rozbudowa Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu. Z nowych obiektów – boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej, wielofunkcyjnego boiska, kortów tenisowych studenci mogą korzystać już od początku października. W ramach II etapu powstał też nowy budynek usługowo-dydaktyczny, gdzie znajduje się m.in. sprzęt do rehabilitacji. Oficjalne otwarcie nowej części CEKFiS-u odbędzie się w najbliższą środę, 4 listopada o godz. 12.

czytaj całość…

Mistrzostwa UKW w futsalu mężczyzn

30 października 2015

Zgłoszenia drużyn poszczególnych kierunków studiów przyjmuje dr Andrzej Ziółkowski

e-mail: ziolkowski @ukw.edu.pl lub na dyżurze dla studentów w poniedziałek godz. 18 - 19.30 (p. 220, bud. AB) lub na zajęciach sekcji piłki nożnej (hala CEKFiS, ul. Sportowa 2) w terminie do 10. 11. 2015 r.

czytaj całość…

Sukces zapaśniczek na AMP

09 października 2015
czytaj całość

26 września w Warszawie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Zapasach. Paulina Kontna (III rok W-F) i Kamila Pyżewska (II rok W-F), studentki UKW wywalczyły dwa srebrne medale.

czytaj całość…

Sukces UKW w AME w Wioślarstwie w Hanowerze

15 września 2015
czytaj całość

W sobotę, 12 września 2015 r. zakończyły się rozgrywane w Hanowerze IX Akademickie Mistrzostwa Europy w Wioślarstwie. W mistrzostwach, w których wzięło udział blisko 600 zawodników z 18 krajów (w tym z 81 europejskich szkół wyższych) bardzo dobrze spisała się reprezentacja Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

czytaj całość…

Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu
ul. Sportowa 2, 85-091 Bydgoszcz