Nasza studentka V-ce Mistrzynią Europy w Brazylijskim Jiu-Jitsu

• 29 kwietnia 2019
Natalia Jasińska

W niedzielę, 28 kwietnia zakończyły się Mistrzostwa Europy w Brazylijskim Jiu- Jitsu federacji  CBJJP - (Confederação Brasileirade Jiu-Jitsu Profissional), jednej z trzech największych światowych federacji. Wydarzenie miało miejsce w  Luboniu k/ Poznania. Na starcie stanęło ponad 700 zawodników i zawodniczek.

Ogromny sukces odniosła Natalia Jasińska, studentka naszego Uniwersytetu, która startując w formule Gi - czyli w tradycyjnym kimonie zdobyła srebrny medal w kategorii do 64 kg. Natalia studiuje na kierunku wojskoznawstwo, natomiast sporty walki trenuje z trenerem Ryszardem Pujszo, a brazylijskie jiu jitsu w klubie XYZ Copacabana Bydgoszcz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na zbliżających się Akademickich Mistrzostwach Polski!

Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu
ul. Sportowa 2, 85-091 Bydgoszcz